BLOG

ŻYĆ CHWILĄ OBECNA

Zawsze się ożywiam, kiedy żyję chwila, tak w pełni, tak naprawdę.

Kiedy jestem w pełni obecna, oddaję się całemu temu, co robię.

Moja uwaga, moja uczciwość i moja energia są skupione w chwili i na wykonywanym zadaniu.

To potężne doświadczenie, a kiedy jestem w tym stanie, czuje się całkowicie żywa i ożywiona

Ten rodzaj życia przychodzi łatwo, gdy jestem pochłonięta pracą lub zabawą, którą kocham. Ale wierze gleboko w to, że jest ona dostępna dla mnie w każdej chwili i moge nauczyć się ją przyzywać bez względu na to, co robię.

Nawet zadania lub prace, których nie lubimy, mogą zostać nasycone światłem obecności.

Im bardziej jesteśmy obecni, tym bardziej sensowne staje się całe nasze życie.

Następnym razem, gdy będziesz w pełni zaangażowany w daną chwilę, bez względu na to, czy tworzysz sztukę, próbujesz rozwiązać interesującą zagadkę, czy rozmawiasz z najlepszym przyjacielem, możesz poświęcić chwilę, aby zauważyć, jak się czujesz.

Możesz zauważyć, że nie myślisz o tym, co musisz zrobić dalej, twoje ciało czuje, że przyjemnie brzęczy lub twój mózg czuje mrowienie.

Kiedy cieszysz się uczuciem znajdowania się całkowicie w chwili obecnej, możesz sobie uświadomić, że możesz spróbować później przypomnieć sobie to uczucie.

Możesz spróbować tego, jadąc do domu lub szykując się do łóżka, pozwalając sobie na takie samo zaangażowanie w to doświadczenie jak w poprzednim.

Im bardziej wciągamy się w teraźniejszość, tym bardziej szanujemy dar naszego życia i tym bardziej szanujemy ludzi wokół nas.

Kiedy jesteśmy w pełni obecni, dajemy i otrzymujemy życie w równej mierze.

Już dziś staraj się być w pełni obecny w swoich codziennych czynnościach i obserwuj, jak otwiera się przed Tobą nowa rzeczywistość.

Love
❤❤❤