ŚWIEŻY POWIEW LEKKOŚCI – 3-DNIOWY DETOX SOKOWY

ŚWIEŻY POWIEW LEKKOŚCI – 

3 DNIOWY DETOKS SOKOWY

Ile razy zdarzyło Ci się czuć przeciążenie organizmu?

Jak często chodzisz z opuchniętym brzuchem?

Czujesz, że cokolwiek zjesz to od razu czujesz się ociężale?

Ciężko Ci jest się na czymkolwiek skoncentrować?

Chcesz poczuć znowu lekkostrawność i przyjemność po zjedzeniu, ale nie wiesz jak się za to zabrac?

Być może 3 DNIOWY DETOKS SOKOWY będzie dobrym dla Ciebie rozwiązaniem, aby odblokować przeszkodę i poprawić system trawienny.

 3 dni przygotowania, 3 dni na sokach i 3 dni wychodzenia z detoksu.

Poprowadzę Cię bezpiecznie przez cały ten proces.

MIEJSCE: zacisze Twojego domu

KOSZT: TYLKO £29

JAK WYGLĄDA TWÓJ WARSZTAT?

Warsztat będzie trwał tylko 6 dni, ale intensywnych 6 dni.

  1. Zanim zaczniesz 3 dniowy detox, wprowadze Cię w jego przygotowanie i bezpieczne z niego wyjście.
  2. Zanim zaczniesz picie soków, przez pierwsze 3 dni powiem Ci jak masz się do tego przygotować i co będziesz potrzebować, by zrobić soki. Podam Ci listę potrzebnych składników do przygotowania soków.
  3. Kolejne 3 dni to właściwy detoks sokowy. Jeśli nie odpowiada Ci do końca picie tylko soków w ciągu dnia, możesz je wprowadzić rano lub pomiędzy Twoimi posiłkami (które lekko można modyfikować pod kątem detoksykacji).
  4. Następne 3 dni to bezpieczne wychodzenie z detoksu sokowego, tak by organizm przyzwyczaił się na nowo do Twojego  trybu życia i Twoich zwyczajów żywieniowych.
  5. Caly warsztat odbywa sie drogą mailowa. Codziennie przez 6 dni dostaniesz ode mnie potrzebne informacje i wsparcie, by proces bezpiecznie się odbył.
  6. Masz możliwość wykupienia go w dowolnym terminie i przeprowadzenia go wtedy, kiedy Tobie pasuje.

CO WLICZONE JEST W KOSZT WARSZTATU:

  1. Moje wsparcie mailowe przez cały proces trwania warsztatu.
  2. Wszystkie zawarte informacje w warsztacie zabierasz ze sobą na zawsze i mozesz wrócić do nich, kiedy tylko będziesz potrzebować zrobić kolejny detoks.
  3. Przepisy na wszystkie soki (15 przepisow) i informacje PDF przed i po-przygotowawcze.
  4. Możliwość zadawania pytań podczas trwania całego procesu z możliwością skonstruowania modyfikacji, jeśli tylko tego potrzebujesz.

BONUS 1:

BEZPLATNA konsultacja ze mna. Jeśli czujesz, że po warsztacie chcesz iść dalej, popracować więcej nad stanem Swojego zdrowia to będziesz mieć ku temu okazję i możliwość skonsultowania tego ze mną.

Konsultacja odbędzie się na WhatsApp w wybranym terminie.

WARTOSC £40

BONUS 2:

BEZPLATNY MÓJ EBOOK “ZDROWE JELITA, ZDROWE ŻYCIE” – ebook, który może być bardzo przydatny w procesie oczyszczania organizmu.

Można inwestować w wiele rzeczy, w biznes, ubrania, nieruchomości, hobby, zabawki dla dzieci, podróże, ale inwestycja w zdrowie jest moim zdaniem najważniejsza. Bez tego wszystko inne zaczyna podupadać.

Nie odkładaj SIEBIE na później, nie tkwij w stagnacji złego samopoczucia. Możesz ruszyc z miejsca i cieszyć się zdrowiem. 

Możesz czuć się lekko, emanować energią i dawać sobie uśmiech każdego dnia.

Możesz sam wykreować swoje zdrowie i stać się jego specem. Małymi krokami, z wytrwałością i cierpliwością możesz znaleźć się w miejscu, w którym chcesz być.

Jeśli warsztat ŚWIEŻY POWIEW LEKKOŚCI  jest czymś, czego na ten moment potrzebujesz to serdecznie CIĘ na niego ZAPRASZAM.

Jesli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem to napisz do mnie na monmularczyk@gmail.com