O MNIE

Witam Cię serdecznie

Przez całe moje lata 20-te, nękały mnie sprawy związane z IBS, stresem. Od lat zmagałam się z nieprzewidywalnymi i paraliżującymi skurczami żołądka i „epizodami trawiennymi”, wydętym brzuchem i ciężkością.

Chcąc się uleczyć, porzuciłam najpierw jedzenie mięsa i poszukiwałam alternatywnych dróg lepszego samopoczucia.

Przekwalifikowałam się jako terapeuta żywieniowy. Dzięki dogłębnej wiedzy na temat odżywiania i ludzkiego ciała w końcu udało mi się złagodzić objawy i ponownie zacząć czuć się sobą.

To była długa podróż – radzenie sobie z moim stanem poprzez dobre odżywianie, prowadzenie firmy i wychowywanie dziecka. Dzięki temu zyskałam nowe uznanie dla wyzwań stojących przed zapracowanymi kobietami, które zmagają się z utrzymaniem kontroli nad własnym dobrem z powodu ograniczeń czasowych, innych priorytetów w życiu i zwykłego przytłaczania.

Założyłem więc swoją firmę, aby wykorzystać moje umiejętności i wiedzę żywieniową, aby pomóc innym wyczerpanym kobietom i mezczyznom, odzyskać zdrowie.

Moją specjalizacją po wielu latach stała się praca nad odzyskiwaniem energii jak i praca z emocjami w kontekście jedzenia emocjonalnego. Uczę jak poczuć się lepiej, jak stanąć na nogi, jak być w pełni swojej energii (ale o tym więcej w moim programie – AKADEMIA KREACJI ZDROWIA).

Na tej stronie jak i na Grupie Wsparcia na Facebook o tej samej nazwie:

WYKREUJ SWOJE ZDROWIE

dzielę się moimi pasjami, motywuje do zmian, zachęcam do poszkiwania własnej drogi i jedzenia intuicyjnego.

Oprócz pracy zawodowej jako terapeuta odżywiania i nauczyciel jogi interesuje mnie wiele rzeczy, jak rozwój osobisty, ekologia, ziołolecznictwo, taniec wspólczesny, śpiew i gra na pianinie, strzelanie z łuku, ogrodnictwo, slow-living, DIY kosmetologia, i wiele innych.

Obecnie mieszkam w Anglii, Milton Keynes.

ZAPRASZAM również do odwiedzenia mojego kanału YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCThxFqf0I85oyBd1e8xW6gQ

MOJE KWALIFIKACJE:

Psychodietetyk -Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie – 2021/2022

🍀Certyfikowany Terapeuta Odżywiania – kwalifikacje uzyskane w Body Mind Institute, David Wolfe Nutrition Certification – Czerwiec 2016

🍀Vegetarian and Vegan Nutritional Therapy – BSY School of Yoga – Październik 2013

🍀Nauczyciel Hatha Joga – BSY School of Yoga – Listopad 2012

🍀Nauczyciel Ashtanga – BSY School of Yoga – Sierpień 2013

🍀Exercise to Music – Instruktor Fitness – YMCA Fitness Industry Training – Poziom II – Październik 2009