KONSULTACJA 1:1

Konsultacja ŻYWIENIOWA to oferta dla WSZYSTKICH, którzy chcą zdrowiej się odżywiać i poprawić swoją relację z jedzeniem i nawyki żywieniowe.

JAK WYGLĄDA PRACA ZE MNĄ?

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę wywiad, a następnie ustalę plan działania, który będzie uwzględniać problemy zdrowotne, ćwiczenia i upodobania żywieniowe klienta.

Konsultacja zapewnia indywidualne podejście do zagadnienia poprawy nawyków żywieniowych i relacji z jedzeniem.

Razem odkrywamy, które jedzenie lubisz. Otworzysz się na pokarmy, które kiedyś Ci były zakazane z powodu restrykcji i diety. Nauczę Cię jak zadbać o swoje ciało, o lepszy z nim kontakt, bez względu na to jak wygląda.

Lubię podchodzić do ciało i do jedzenia w sposób holistyczny, łagodny, bez nacisku na modelowania ciała, bo wtedy możemy uzyskać pełną wolność. Na nowo odkrywamy radość z jedzenia i życia. Aktywność fizyczna staje się przyjemnością , a nie obowiązkiem czy powinnością.

UCZYSZ SIĘ KOMPETENCJI ŻYWIENIOWYCH

Nie zajmuję się układaniem jadłospisów i nie narzucam jakie powiny byc zasady.

Uczę Cię jak żywić się samodzielnie i jak zaufać swojej intuicji w relacji z jedzeniem. Jedzenie jest bardzo ważnym aspektem życia, ale nie najważniejszym.

Pamiętaj, że zmiany wymagają czasu, ale poprzez regularne nasze spotkania, samodzielną pracę i ochotę do zmiany – praca przyniesie realne rezultaty.

Czas trwania: do 60 minut

TWOJA INWESTYCJA:

JEDNA SESJA: £45

PAKIE 3 SESJI: £120

PAKIET 6 SESJI: £240

Przed dokonaniem płatności napisz do mnie na info@wykreujswojezdrowie.com, to prześlę Ci dane konta (lub jeśli wolisz PayPal).

Płatność musi zostać dokonana przed odbyciem konsultacji.

Po konsultacji będziesz mógł zadzwonić lub wysłać e-mail do mnie, aby uzyskać pomoc, której możesz potrzebować.

Konsultacja kontrolna jest planowana zwykle w ciągu 2-4 tygodni po pierwszej wizycie w celu sprawdzenia postępów lub na żądanie.


Jak anulować wizytę

Jeśli chcesz odwołać spotkanie, napisz do mnie na info@wykreujswojezdrowie.com lub zadzwoń pod 07967791456 w dni powszednie w godzinach 9.00-15.00. W razie potrzeby możesz zostawić szczegółową wiadomość głosową. Oddzwonię najszybciej, jak to możliwe.

Odwołanie uważa się za spóźnione, jeśli odwołanie wizyty następuje na mniej niż 48 godzin przed wyznaczonym czasem. Niestawienie się klienta na spotkaniw uważa się sytuację, gdy klient opuści spotkanie bez anulowania. W obu przypadkach kwota za wybraną konsultację nie będzie zwrócona.