AKADEMIA KREACJI ZDROWIA

🌱To jest program transformujący życie – zdrowe życie bez diety.

🌱To program o zmianie myślenia na temat diety.

🌱To program o prawie przyciągania zdrowia, jedzeniu emocjonalnym i jedzeniu intuicyjnym.

🌱To program dobrego samopoczucia I postrzegania jedzenia jako dobrego przyjaciela, z którym masz dobre relacje.

🌱To program akceptacji swojego ciała i siebie.

❗Jest w nim wiele narzedzi do posługiwania sie,

Krotkich, ale tresciwych zdań,

Zadania do wykonania,

Moduly do studiowania,

Nagrania do ogladaniai przesłuchania

Przepisy do wypróbowania,

PLUS

BONUSY….

❗Po to,

🔊🔊🔊By PRZETRANSFORMOWAĆ TWOJE RELACJE Z JEDZENIEM NA POZIOMIE CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY.

🍀Ten program jest dla wszystkich, którzy:

  • zmagają się z dietami, efektami jo-jo, niestabilną wagą , spadkami energii
  • stresują się jedzeniem, nie wiedzą co jeść, jak jeść, brak im motywacji do zmian
  • zmagają się z jedzeniem emocjonalnym i zajadają emocje
  • nadużywają konsumpcji cukru i walczą z uzależnieniem od jedzenia
  • sabotują swoj spadek wagi i siebie
  • czują sie niekomfortowo w swoim ciele
  • czują sie winni za “oszukiwanie” czy niestosowanie sie do swojej diety
  • zmagają się z ciagłymi pokusami i łaknieniem na jedzenie
  • nie widzą żadnych rezultatów w odchudzaniu…

🍀Ten program pokazuje MITY jak np:

Potraktuj ten program jako szkołę, w ktorej możesz studiować i otrzymać dyplom ukończenia 😃😉. W naszych szkołach nikt nas nie uczył jak sobie radzić z jedzeniem, jak mięć z nim dobre relacje, jak ufać swojej intuicji w doborze jedzenia.

Zapraszam Cię do szkoły, w której nigdy nie byłeś, by wśród nowych uczniów/przyjaciół/grupy wsparcia ponownie zasiąść w ławce i przestudiować swoje zdrowie .

Przez wiele lat zmagałam się z jedzeniem emocjonalnym – długo nie wiedziałam, że używałam jedzenia do radzenia sobie z emocjami. Długo walczyłam sama ze sobą i z własnym wizerunkiem chuderlawej dziewczynki, która nigdy nie mogła przytyć, dlatego obżerała się bez poszanowania własnego ciała.

Narzędzia, z którymi pragnę się z Wami podzielić w tym programie pomogły mi przebyć niesamowitą, uwalniającą drogę, pokonać własne lęki i zmienić myślenie na temat jedzenia.

Jestem nim niesamowicie podekscytowana, bo wiem jak bardzo mi pomógł w życiu i pomógł mi tak daleko zajść – do miejsca, w ktorym jestem teraz z akceptacją swojego ciała i moją relacją z jedzeniem i mogę podzielić się tą wiedzą z innymi.

CO ZAWIERAJĄ MODUŁY:

MODUŁ 1 :

Porzuć sposób myślenia, który już ci nie służy.

Naucz się zdrowego i pozytywnego nastawienia, aby Twoje ciało mogło bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Naucz się strategii myślenia, która pomoże Ci rozwinąć pozytywne myśli i nastawienie do jedzenia oraz życia. Dowiedz się, jakie są wyraźne powody, dla których ludzie jedzą za dużo i sami się sabotują, oraz jak sobie z tym poradzić. Jak porzucić ograniczające przekonania i nastawienie perfekcjonisty w dążeniu do utratu wagi.

MODUŁ 2 :

Emocje, a jedzenie.

Zasady radzenia sobie z problemami z jedzeniem. Jak radzić sobie z krytykiem wewnętrznym. Co zrobić, gdy postrzegany wysiłek nie równa się rezultatom. Czy można zmienić tożsamość i co zrobić, gdy czujesz się niewygodnie we własnym ciele. Jak radzic sobie z zajadaneim emocji i jedzeniem napadowym. Jakie praktyki podwziąć, by poradzić sobie z zachciankami. Jak nie używać jedzenia jako nagrody.

MODUŁ 3 :

Uczucie sytości i głodu, hormony i kontrola jedzenia.

Jak zacząć jeść uważnie i wyznaczać sobie granice. Zanurzymy się w pracy z systemami głodu i sytości ciała, abyś odkrył swoją wrodzoną zdolność do dbania o siebie i poczucia satysfakcji podczas utraty wagi. Odkryjemy, jak sprawić, by ciało było energetycznie dostosowane do utraty wagi. Podejmiemy kroki, aby znaleźć ukryte problemy z jedzeniem, które uniemożliwiają Ci budowanie życia, którym pragniesz żyć.

MODUŁ 4 :

Poprawa metabolizmu i wizerunek własny, planowanie posiłków.

Jak planować posiłki i jak znaleźć dzienne zapotrzebowanie na energię. Dowiedz się o makroskładnikach odżywczych i intuicyjnym odżywianiu oraz o tym, jak tworzyć plany posiłków, by zatrzymały efekt plateau, zapobiegały nawrotom nadwagi i huśtawkami głodu. Pomogę Ci rozwiązać problemy związane z obrazem ciała i jak sobie z nimi poradzić.

JESTEM ZAINTERESOWANY PROGRAMEM

– CO DALEJ?

Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem programu wystarczy, że podejmiesz decyzję i dokonasz płatności.

KOSZT CAŁEGO PROGRAMU to £ 468

TERAZ TYLKO £ 268

CZAS TRWANIA: 4 TYGODNIE

Po dokonaniu płatności dostaniesz ode mnie powitalnego maila z jednym bonusem – Tygodniowym menu, tak abyś mógł już zacząć przygodę ze zdrowym jedzeniem w swojej kuchni…

…oraz dostęp do prywatnej grupy.

A poźniej już poprowadzę Cię na grupie, gdzie będziesz mieć dostęp do nagrań, spotkań i reszty bonusów.

Płatność jednorazowa £268:

Płatność w 3 ratach cenie £91 każda rata:

(pierwsza rata w momencie zapisu na program, kolejna 4 tygodnie póżniej, a trzecia rata po 8 tygodniach od daty zapisu na program)

Płatność w 6 ratach cenie £46 każda rata:

TO TWOJA INWESTYCJA NA CAŁE ŻYCIE!

CO MÓWIĄ INNI O PROGRAMIE:

°°°°°°°°°°

Akademia Kreacji Zdrowia to rewolucja w podejsciu do odchudzania! Z wlasciwa sobie gracja i delikatnoscia, Monika pokazuje jak krok po kroku mozemy zmienic nasze podejscie do odchudzania, i w efekcie schudnac, poprzez zmiane naszego myslenia. Kazdy modul programu zostal dopracowany w szczegolach, a podczas jego trwania otrzymywalismy nieustanne wsparcie ze strony Moniki w postaci porad, codziennych afirmacji czy propozycji dodatkowych lektur do przeczytania. Monika uczy jak uzdrowic swoje relacje z jedzeniem, zaufac sobie i wlasnej intuicji i zmienic nasze przyzwyczajenia. Odchudzanie zaczyna sie nie na talerzu, ale w glowie i sercu! Dziekuje Moniko za uswiadomienie mi tej tak waznej prawdy.”

♡♡♡ – Gosia –

°°°°°°°°°°

°°°°°°°°°°

°°°°°°°°

Jesli masz jeszcze jakiekolwiek pytania to daj mi znać,pisząc na info@wykreujswojezdrowie.com